423813246_131610

افتتاح مدرسه فوتبال منتظران قائم (عج) برای سومین بار در شهرستان ملارد

مدرسه فوتبال منتظران قائم (عج) فعالیت ترم تابستان خود را صبح امروز با حضور مسئولین شهرستان در رده سنی نونهالان در زمین چمن مجموعه ورزشی شهید عقیلی شهرستان آغاز نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان، مدرسه فوتبال منتظران قائم (عج) روز چهارشنبه ۹۵/۳/۲۶ با حضور محمود بیداریان مربی اسبق تیم ملی نونهالان جمهوری اسلامی ایران،صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان،خراسانی شهردار،دکتر زمانی ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر ملارد،مرزانی رئیس و اعضای هیات فوتبال و تنی چند از فوتبال دوستان شهرستان ملارد به طور رسمی افتتاح و آغاز به کار کرد.

صیفوری در این مراسم طی سخنانی ضمن تبریک ایام مبارک ماه رمضان ماه میهمانی خدا،از فعالیت این مدرسه فوتبال ابراز خوشحالی کرد و گفت: به دانش اموزان این مدرسه تبریک می گویم چون در یکی از بهترین مدارس فوتبال شهرستان ثبت نام کرده اید و درصورت تمرین مداوم و پشتکار می توانید با حمایت های مدیر و مربیان این باشگاه و اداره ورزش و جوانان به مراحل بالاتری دست پیدا نمایید.

وی اظهار داشت:مکان ورزشی یکی ازسالم ترین محیط هایی است که خانواده ها می توانند با خیال آسوده فرزندان خود را به این مکان ها بفرستند.

در ادامه علیرضا لطفی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی منتظران گزارشی از روند کار مدرسه فوتبال طی دو سال گذشته ارائه و گزارشی از برنامه ریزی انجام شده را برای ترم تابستان بیان نمود و افزود :هدف از راه اندازی این مرکز کشف استعدادهای منطقه،حضور در لیگ فوتبال شهرستان و استان تهران،استفاده بهتر علاقمندان به ورزش از اوقات فراغت و ایجاد فضای پرنشاط ورزشی برای دوستداران این رشته ورزشی می باشد، در ادامه مراسم از بیداریان با اهدای لوح یادبود تجیل وتقدیر شد.

در پایان ورزشکاران به اجرای حرکات نمادین با توپ و بازی دوستانه در حضور مسئولین و جمعی از والدین دانش اموزان پرداختند.