IMGM0192

مراسم افتتاحیه لیگ فوتبال نونهالان شهرستان ملارد در فصل ۱۳۹۵ امروز پنجشنبه ۲۴ تیرماه در زمین چمن شهید عقیلی ملارد برگزار گردید . در این مراسم که با حضور آقای صیفوری رئیس اداره ورزش و جوانان و آقای سیدعلی مرزانی رئیس هیئت فوتبال ملارد و تعدادی از اعضای شورای شهر ملارد و یوسف آباد و خوشنام و جمعی از مسئولین شهرستان و اعضای هیئت فوتبال ملارد و پیشکسوتان فوتبال و تیم های نونهالان و اولیای آنها  برگزار گردید

IMGM0192

پس از تلاوت کلام الله مجید ،آقای مرزانی ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین و نونهالان فوتبالیست و اولیای آنها و مربیان و سرپرستان تیم های حاضر ، گزارشی از مجموعه فعالیت های انجام گرفته در مدت تصدی این سمت به حضار ارائه نمودند و از تلاش ها و فعالیت های مجموعه هیئت فوتبال و اداره ورزش و جوانان تقدیر به عمل آوردند.

IMGM0151

در ادامه آقای صیفوری ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان ملارد با خیرمقدم به حضار و ورزشکاران ضمن ابراز رضایت از تغییرات اساسی انجام گرفته در هیئت فوتبال ملارد  برای تعالی ورزش به ویژه فوتبال در این شهرستان آرزوی موفقیت نمودند.

IMGM0207

IMGM0179

IMGM0210

IMGM0173

در ادامه مراسم از قهرمانان مسابقات رده های مختلف سنی در سال ۱۳۹۴ با اهداء کاپ و حکم قهرمانی  تقدیر به عمل آمد.

IMGM0409

همچنین به تیم های اول تا سوم مسابقات فوتسال جام رمضان ۱۳۹۵ کاپ و حکم قهرمانی اهداء گردید .

IMGM0433

پس از پایان مراسم افتتاحییه با انجام اولین بازی لیگ نونهالان بین تیم های منتظر قائم و متحد پارسا برگزار شد.که تیم منتظران قائم موفق شد با نتیجه ۴ بر ۲  تیم متحد پارسا را شکست دهد.